Dehşet evi! Ilkin anne babasını sonrasında kardeşlerini öldürdü

Edinilen bilgiye göre, Onikişubat ilçesine bağlı Önsen Mahallesi’nde saat 19.30 sıralarında B.Ö. (22) kendi evlerinin damına çıkarak maket bıçağı ile intihar girişiminde bulunduğu sırada yanına gelen babası M.Ö. (51), annesi H.Ö. (45), abisi H.F.Ö (25) ve kardeşi T.Ö’yü (11) babasına ait tabancayla vurduktan sonra kendi kafasına ateş etti.

İhbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan incelemede H.Ö., H.F.Ö, T.Ö. ve B.Ö’nün olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Ağır yaralanan baba M.Ö. ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

BİR AİLENİN YOK OLDUĞU EVDEKİ CENAZELER MORGA KALDIRILDI

Onikişubat ilçesinde akşam saatlerinde meydana gelen ve bir ailenin yok olmasına neden olan olayda, 22 yaşındaki Burak Özyürek, evlerinin damında intihar girişiminde bulunduğu sırada kendisini vazgeçirmek isteyen babası polis memuru Mehmet (51), annesi Hacer (45), ağabeyi Furkan (25) ve kardeşi Talha Özyürek’e (10) babasına ait silahla kurşun yağdırmıştı. Burak Özyürek, daha sonra aynı silahla kafasına ateş ederek yaşamına son vermişti. Dehşetin yaşandığı olayda anne Hacer ile ağabey Furkan ve Burak ile ailenin en küçük çocuğu Talha Özyürek hayatını kaybetmişti. Ağır yaralanan baba Mehmet Özyürek ise kaldırıldığı Sular Akademi Hastanesi’nde yaşamını yitirmişti.

Aile fertlerinin cansız bedenleri, savcılık ve jandarma olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmanın ardından otopsileri yapılmak üzere Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Kan donduran olayın yaşandığı evin çevresine toplanan vatandaşlar ise çalışmaları korku ve endişe dolu gözlerle izledi.

5 kişilik ailenin cenazelerinin yarın Onikişubat ilçesi Önsen Mahallesi’ndeki mezarlıkta toprağa verileceği öğrenildi.

56
0

Dehşet evi! Ilkin anne babasını sonrasında kardeşlerini öldürdü

Edinilen bilgiye nazaran, Onikişubat ilçesine bağlı Önsen Mahallesi’nde saat 19.30 sıralarında B.Ö. (22) kendi evlerinin damına çıkarak maket bıçağı ile intihar girişiminde bulunmuş olduğu sırada yanına gelen babası M.Ö. (51), anası H.Ö. (45), abisi H.F.Ö (25) ve kardeşi T.Ö’yü (11) babasına ilişik tabancayla vurduktan sonrasında kendi kafasına ateş etti.

İhbar üstüne bölgeye gelen sıhhat ekipleri tarafınca meydana getirilen incelemede H.Ö., H.F.Ö, T.Ö. ve B.Ö’nün vaka yerinde yaşamını kaybettiğini belirledi. Ağır yaralanan baba M.Ö. ise kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

BİR AİLENİN YOK OLDUĞU EVDEKİ CENAZELER MORGA KALDIRILDI

Onikişubat ilçesinde akşam saatlerinde meydana gelen ve bir ailenin yok olmasına yol açan vakada, 22 yaşındaki Burak Özyürek, evlerinin damında intihar girişiminde bulunmuş olduğu sırada kendisini vazgeçirmek isteyen babası polis memuru Mehmet (51), anası Hacer (45), ağabeyi Furkan (25) ve kardeşi Talha Özyürek’e (10) babasına ilişik silahla kurşun yağdırmıştı. Burak Özyürek, hemen sonra aynı silahla kafasına ateş ederek yaşamına son vermişti. Dehşetin yaşandığı vakada anne Hacer ile ağabey Furkan ve Burak ile ailenin en minik evladı Talha Özyürek yaşamını kaybetmişti. Ağır yaralanan baba Mehmet Özyürek ise kaldırıldığı Sular Akademi Hastanesi’nde yaşamını yitirmişti.

Aile fertlerinin cansız bedenleri, savcılık ve jandarma vaka yeri araştırma ekiplerinin yapmış olduğu çalışmanın arkasından otopsileri yapılmak suretiyle Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Kan donduran olayın yaşandığı evin çevresine toplanan vatandaşlar ise emek harcamaları korku ve kaygı dolu gözlerle izledi.

5 kişilik ailenin cenazelerinin yarın Onikişubat ilçesi Önsen Mahallesi’ndeki mezarlıkta toprağa verileceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com